(0432) 55-30-30     (068) 9-55-30-30     (063) 9-55-30-30     aptekadeshevshe.net@gmail.com

    ПРО НАС

Асортимент

Більше 11.000 найменувань медикаментів, засобів гігієни, засобів по догляду за хворими, косметичної продукції, лікувальної косметики, дитяче харчування та аксесуари, товари для майбутніх і молодих мам. В аптеках ДЕШЕВШЕ.net представлені найкращі цінові рішення, новинки фармацевтичної галузі, ексклюзивні товари від брендів світового рівня.

Персонал

На сьогодні в аптеках мережі ДЕШЕВШЕ.net працює більше 50 висококваліфікованих спеціалістів фармацевтичної галузі. Для працівників впроваджені єдині корпоративні стандарти, які забезпечують високу якість обслуговування. Регулярні спеціалізовані тренінги, курси підвищення кваліфікації є обов’язковими у підтримці актуальності знань працівників аптек.

Гарантії якості та надійності

Аптечна мережа ДЕШЕВШЕ.net здійснює прямі закупки медикаментів у лідерів фармацевтичного галузі та співпрацює виключно з перевіреними постачальниками. Має спеціально обладнаний транспорт для забезпечення необхідного температурного режиму та веде постійний контроль дотримання норм перевезення медикаментів. Аптечний склад медикаментів збудований з дотриманням найвищих світових стандартів та має автоматизовану систему підтримання температурного режиму виробничих приміщень та контроль доступу сторонніх осіб.

Ваші переваги

На сьогодні аптечна мережа ДЕШЕВШЕ.net представлена у Вінниці і Вінницькій області та налічує більше 10 аптек. Новий зручний формат дозволяє купувати ліки комфортно. Кваліфіковані консультації, індивідуальний підхід, телефонна довідка, пошукова система ліків на сайті, зручний графік роботи, можливість замовлення ліків. Окрім того регулярно діють акційні пропозиції, спеціальні ціни на сезонні товари, соціальні програми, дегустації, спільні проекти з фармацевтичними компаніями.

Аптечна мережа ДЕШЕВШЕ.net – це новий формат аптек твого міста!

ПІДПИСАТИСЬ НА РОЗСИЛКУ
НОВИН ТА АКЦІЙ

Інформація

Контакти

  • Про нас
  • Адреси